سال تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

درخواست همکاری افرادی که فرم درخواست همکاری را در وب سایت شرکت تکمیل نموده اند، در بانک اطلاعات متقاضیان کار نگهداری گردیده و در صورت اعلام نیاز هر یک از طرح های شرکت و در صورت داشتن شرایط احراز لازم به لحاظ مدرک تحصیلی، تجربه و سوابق کاری،از ایشان جهت مصاحبه و همکاری دعوت به عمل می آید

 

با توجه به این که شرکت آب و نیرو شرکت کارفرمایی می باشد و مدیریت پروژه های عمرانی را برعهده دارد، لذا تامین اینگونه خدمات از طریق شرکت های پیمانکار صورت می پذیرد.

 

حسب ضوابط جاری انتقال از شرکت های وابسته (غیردولتی) به شرکت های تابعه (دولتی) ممنوع می باشد. چنانچه شرکت های آب و فاضلاب استان ها مدنظر باشد ،‌ امکان ماموریت و انتقال وجود ندارد.

 

جهت همکاری با شرکت می بایست از طریق سایت شرکت آب و نیرو بخش درخواست همکاری ، فرم مربوطه به درخواست همکاری حقیقی تکمیل شود. این فرم ها پس از جمع آوری در بانک اطلاعات متقاضیان کار قرار گرفته و درصورت نیاز شرکت به تخصص فوق  و داشتن شرایط احراز فرد متقاضی به لحاظ مدرک تحصیلی ، تجربه و سابقه کار ، جهت طی مراحل بکارگیری و همکاری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

سهمیه امریه سربازی بصورت سالیانه از طریق وزارت نیرو به شرکت های مادر تخصصی اعلام می گردد که تعداد محدودی به بخش آب تعلق می گیرد که پس از جمع آوری توسط وزارت نیرو به قید قرعه افراد انتخاب می شوند که در سال جاری هیچگونه سهمیه ای از سوی مراجع بالادستی اعلام نگردیده است.

 

خیر؛ با توجه به ماهیت وب سایت اینترنتی شرکت آب و نیرو از انتشار هر گونه تبلیغ معذوریم

 

اطلاعات آماری شرکت در بخش «دستاوردها» از منوی «درباره ما» قابل دستیابی است.

 

طرح‌های برق‌آبی در 5 دسته قابل تفکیک می‌باشند. در ذیل به این تقسیم بندی اشاره شده است:
طرح‌های بزرگ به پروژه‌های برق‌آبی بزرگتر از 150 مگاوات اطلاق می‌گردد.
طرح‌های متوسط به پروژه‌های برق‌آبی کوچکتر از 150 مگاوات و بزرگتر از 10 مگاوات اطلاق می‌گردد.
طرح‌های کوچک به پروژه‌های برق‌آبی کوچکتر از 10 مگاوات و بزرگتر از 1 مگاوات اطلاق می‌گردد.
طرح‌های مینی به پروژه‌های برق‌آبی کوچکتر از 1 مگاوات و بزرگتر از 1 کیلووات اطلاق می‌گردد.
و در نهایت طرح‌های میکرو  به پروژه‌های برق‌آبی کوچکتر از 1 کیلووات اطلاق می‌گردد.
لازم به ذکر است این تقسیم بندی چیزیست که در سطح شرکت شناخته شده است، اما مستند به استاندارد خاصی نیست. ضمناً  نظراتی در خصوص تقسیم بندی طرح‌ها بر اساس ارتفاع سد نیز وجود دارد.

 

ساختار مدیریتی شرکت شامل مجمع عمومی، هیأت مدیره و مدیرعامل بوده و مدیرعامل شرکت توسط مجمع عمومی تعیین می گردد.

 

شرکت در حال حاضر فعالیتی در خارج از کشور نداشته و برنامه ای نیز برای گسترش آن ندارد. مطابق اساسنامه شرکت حیطه فعالیتهای شرکت به داخل کشور محدود می شود.

 
1 2 صفحه:

    آدرس تماس

  • آدرس تماس : بزرگراه مدرس، تقاطع آفریقا، خیابان بیدار شماره 3 (40 قدیم)
  • تلفن : 021-27821
  • فکس : 26213732-021
  • ایمیل : info[at]iwpco.ir